04.01.2021 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Chojniak i Wspólnicy Adwokaci Sp. p. nawiąże współpracę z aplikantem adwokackim Izby Adwokackiej w Warszawie.

Zakres czynności:

• reprezentacja przed sądami powszechnymi i administracyjnymi;
  • kontakt z sądami, prokuraturami, komornikami i urzędami;
  • przygotowywanie projektów umów, pism procesowych i innych dokumentów;
  • opiniowanie umów;
  • opracowywanie opinii prawnych.

Wymagania:

• umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • zaangażowanie, otwartość, komunikatywność i rzetelność.

• pracę przy ciekawych projektach umożliwiających rozwijanie własnych umiejętności;
  • dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • pracę w przyjaznym zespole.

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia życiorysów drogą mailową na adres: kancelaria@chw.com.pl w terminie do dnia 15 stycznia 2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Kandydat przystępujący do procesu rekrutacyjnego wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2018 r., poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Chojniak i Wspólnicy Adwokaci Sp. p. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Post wygasa: 16.01.2021