Wydarzenia ORA

Kancelaria Adwokacka Włodarczyk Ziomek & Wojciechowski s.c. nawiąże współpracę z aplikantem adwokackim pierwszego lub drugiego roku.

Oferujemy interesującą pracę w młodym oraz ambitnym zespole oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Od kandydatki/kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym spółki
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, a także podejmowania samodzielnych decyzji
  • pracowitości, rzetelności i sumienności

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie projektów pism procesowych
  • wyszukiwanie informacji i przygotowywanie opracowań
  • reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych
  • bieżący kontakt z sądami, komornikami, urzędami i klientami
  • wykonywanie innych zadań w związku ze sprawami prowadzonymi przez kancelarię

Oferujemy:

  • szansę zdobycia wiedzy i realnego doświadczenia zawodowego, a także przygotowanie do egzaminu zawodowego, pod okiem doświadczonych praktyków
  • czas pracy uwzględniający obowiązki wynikające z odbywania aplikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@kancelaria-wzw.pl”, opatrzonych klauzulą następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Kancelarię Adwokacką Włodarczyk Ziomek & Wojciechowski s.c. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r., o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.