Konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych na esej pt.: "Rola adwokatów w życiu społecznym"

Kancelaria Adwokacka R. Marciniak i M. Szymanek sp. p. zatrudni aplikanta adwokackiego

– w pełnym lub częściowym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia;

– zakres obowiązków: zastępstwo procesowe – co do zasady w sprawach cywilnych, opracowywanie pism procesowych, w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prowadzenie korespondencji dotyczącej windykacji należności;

– mile widziane doświadczenie w EPU /postępowanie elektroniczne/ oraz w PRS /postępowanie rejestrowe/;

– zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV z adnotacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)

na adres: robert.marciniak@adwokatura.pl

Post wygasa: 28.07.2022