Doskonalenie zawodowe

Kancelaria adwokacka PZ Pilawska Zorski Adwokaci nawiąże stałą współpracę z aplikantem adwokackim I lub II roku aplikacji adwokackiej.

Wymagania:
– status aplikanta adwokackiego,

– bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, postępowania cywilnego oraz prawa handlowego,

– dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprawach związanych z kredytami „frankowymi” oraz branżą budowlaną / deweloperską,
– umiejętność sporządzania pism procesowych oraz opinii prawnych, a także sporządzania i opiniowania umów,
– umiejętność dokonywanie analizy przepisów prawnych, orzecznictwa i doktryny,

– komunikatywność, sumienność w realizacji powierzonych zadań i terminowość.

Zakres obowiązków:
– przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii i umów,
– kontakt z sądami, urzędami, komornikami i klientami Kancelarii,

– udział w negocjacjach,

– udział w rozprawach wspólnie z adwokatem,
– wsparcie adwokatów w bieżącej obsłudze klientów Kancelarii.

Oferujemy:
– umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt b2b,

– pracę w pełnym wymiarze godzin z uwzględnieniem odbywania zajęć na aplikacji,

– wynagrodzenie stosowne do posiadanego doświadczenia, wiedzy i umiejętności,

– pracę w młodym zespole,

– przyjazne środowisko pracy,
– możliwość pogłębienia wiedzy teoretycznej oraz praktycznej,

– pracę przy ciekawych projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: biuro@pzadwokaci.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Kancelaria zastrzega sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Post wygasa: 28.02.2022