12.07.2022 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Adwokacka Piotr Królak zatrudni aplikanta adwokackiego 1 albo 2 roku.

Kancelaria Adwokacka Piotr Królak jest butikową kancelarią prawną specjalizującą się w prawie nieruchomości oraz procesach sądowych z siedzibą w centrum Warszawy.

Zakres obowiązków:

– sporządzanie pism procesowych

– bieżące doradztwo w sprawach Klientów

– interpretacja przepisów prawa

– zastępstwo procesowe na rozprawach sądowych

– telefoniczny kontakt z sądami, urzędami i komornikami

– bieżąca pomoc w prowadzeniu kancelarii

Oferuję:

– ciekawą pracę w wielu obszarach prawa

– osobiste poświęcenie mojego czasu w celu omawiania spraw i pokazywania warsztatu wykonywania zawodu adwokata

– możliwość rozwoju i nauki

– elastyczne godziny pracy

– wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV wraz z informacją o oczekiwanych warunkach finansowych na adres: biuro@krolakpiotr.pl

Proszę o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez adwokata Piotra Królaka w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji. W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest adwokat Piotr Królak. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych.

Post wygasa: 26.08.2022