Doskonalenie zawodowe

Kancelaria Adwokacka MGM Adwokaci w Warszawie (www.mgm-adwokaci.pl) poszukuje do współpracy od 1 lutego 2021 r. aplikanta/-tki adwokackiego/-kiej I roku lub II roku.

Wymagania:

  • rozpoczynanie aplikacji adwokackiej w styczniu 2021 r. lub posiadanie statusu aplikanta I lub II roku;
  • doświadczenie w obszarach prawa: prawo cywilne, postępowanie cywilne, prawo spadkowe, prawo karne, postępowanie karne, prawo handlowe;
  • doświadczenie w zakresie opracowywania pism procesowych;
  • znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja w mowie i piśmie);
  • odpowiedzialność, obowiązkowość, zaangażowanie, dobra organizacja, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • biegła obsługa komputera, w tym znajomość programów biurowych i systemów informacji prawnej typu: LEX, Legalis;
  • doświadczenie zawodowe w kancelarii adwokackiej/radcowskiej będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie partnerów Kancelarii w zakresie prowadzonych spraw;
  • przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii prawnych, umów etc.;
  • analiza dokumentów i problemów prawnych, wyszukiwanie orzeczeń, poglądów doktryny i opracowywanie rozwiązań;
  • zastępstwo procesowe przed Sądami i organami administracji;
  • bieżący kontakt z Sądami i urzędami;
  • zaznajamianie się z aktami spraw i wykonywanie fotokopii;
  • wsparcie w obsłudze prawnej Klientów Kancelarii;
  • nadzorowanie terminów;
  • udział w spotkaniach z Klientami.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia i rozwoju zawodowego, w tym praktycznego doświadczenia procesowego;
  • dużą samodzielność w prowadzeniu spraw;
  • możliwość objęcia patronatem;
  • elastyczne godziny współpracy;
  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole i w przyjaznej atmosferze;
  • pracę w systemie B2B albo na umowę zlecenia;
  • wynagrodzenie na okres próbny w wysokości co najmniej wynagrodzenie minimalnego.

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: biuro@mgm-adwokaci.pl.  W treści CV konieczne jest zawarcie następującej klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Informujemy, że administratorem danych osobowych osób zgłaszających swoje aplikacje będzie Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Małek z siedzibą w Warszawie, ul. Sternicza 111A. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia ii rozstrzygnięcia tego konkretnego procesu rekrutacyjnego na stanowisko Aplikant adwokacki. Podstawą do przetwarzania danych będzie niezbędność do zawarcia umowy z kandydatem, prawnie uzasadniony interes podmiotu rekrutującego, zgoda aplikującego Kandydata.

Zastrzegamy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Post wygasa: 07.02.2021