Kancelaria Adwokacka Łukasz Pasternak poszukuje osoby na stanowisko: Aplikant Adwokacki/Adwokat

Miejsce pracy: Warszawa

Kancelaria Adwokacka Łukasz Pasternak z siedzibą w Warszawie podejmie współpracę z Aplikantem Adwokackim (rozpoczęta aplikacja adwokacka) lub Adwokatem.

Obowiązki:

  • Wykonywanie czynności zawodowych na rzecz klientów kancelarii
  • Obsługa prawna firm i osób indywidualnych

Wymagania:

  • Rozpoczęta aplikacja adwokacka/ Tytuł zawodowy adwokata
  • Bardzo dobrej znajomości obowiązujących przepisów prawa
  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w prężnie rozwijającej się Kancelarii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@pasternaklegal.pl wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Post wygasa: 05.06.2022