Kancelaria Adwokacka Grabowska,Urbańska,Stachura z siedzibą w Warszawie podejmie współpracę z Aplikantem Adwokackim.

Kancelaria Adwokacka  Grabowska,Urbańska,Stachura z siedzibą w Warszawie podejmie współpracę z Aplikantem Adwokackim.

Miejsce pracy: Warszawa

Mając długoletnie doświadczenie w zakresie prawa nieruchomości, świadczymy naszym klientom szeroki wachlarz usług z zakresu nieruchomości.

Aplikant adwokacki/aplikantka adwokacka I lub II roku

Obowiązki:

  • zastępstwo procesowe,
  • prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego pod nadzorem adwokatów,
  • kontakt z klientami.

Wymagania:

  • wpis na listę aplikantów, I lub II rok,
  • znajomość prawa administracyjnego i cywilnego,
  • dobra znajomość j. angielskiego (klienci anglojęzyczni),
  • zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w pracy.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń zawodowych w zakresie prawa nieruchomości,
  • zdobycie doświadczenia procesowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • pakiet medyczny,
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • miłą atmosferę.

CV prosimy przesłać na adres mailowy: sekretariat@adwokaci-gu.pl

Post wygasa: 02.09.2022