Doskonalenie zawodowe

Kancelaria Adwokacka Coban Legal w Warszawie poszukuje do współpracy na pełen etat aplikantów/aplikantek adwokackich I i II roku.

Wymagania:

– co najmniej roczne doświadczenie w pracy w kancelarii adwokackiej lub radcowskiej;

– znajomość przepisów prawa cywilnego i karnego;

– zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków;

– samodzielność;

– znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego mile widziana

Obowiązki:

– bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii;

– kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami;

– sporządzanie pism procesowych;

– zastępstwo procesowe Klientów Kancelarii

Oferujemy:

– wynagrodzenie zależne od stażu i umiejętności;

– możliwość objęcia patronatem;

– pracę w młodym, dynamicznym i sympatycznym zespole;

– biuro w ścisłym centrum Warszawy;

– możliwość dynamicznego rozwoju w zakresie wszechstronnej obsługi spółek oraz klientów indywidualnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego (w formie maila) a nadto informacji o możliwym czasie podjęcia pracy na adres: a.coban@cobanlegal.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać: Rekrutacja.

Post wygasa: 01.10.2021