Doskonalenie zawodowe

Kancelaria Adwokacka Andrzej Gąsior poszukuje współpracowników na stanowisko Aplikantka/ Aplikant

Zakres obowiązków:

  • praca nad projektami pism procesowych/umów/rekomendacji,
  • udział w rozprawach sądowych/przesłuchaniach w sprawach prowadzonych przez kancelarię,
  • udział w spotkaniach z Klientami kancelarii,
  • kontakt z sądami i urzędami,
  • analiza aktów prawnych, orzecznictwa,
  • wyszukiwanie informacji prawnych.

Ogłoszenie kierujemy do:

  • aplikantek/ aplikantów I-II roku aplikacji adwokackiej/ radcowskiej,
  • zainteresowanych prawem handlowym, postępowaniem cywilnym (szczególnie w sprawach gospodarczych), postępowaniem karnym (szczególnie karnym-gospodarczym),
  • alternatywnie, zainteresowanych prawem podatkowym,
  • posiadających co najmniej rok doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej,
  • znających język angielski,
  • komunikatywnych, otwartych, zaangażowanych i dotrzymujących terminów.

Oferujemy:

  • możliwość współpracy z doświadczonymi prawnikami, przy ciekawych projektach z zakresu prawa cywilnego, handlowego oraz karnego,
  • pracę stacjonarną w centrum Warszawy (okolice metra Świętokrzyska),
  • możliwość pracy zdalnej w uzgodnionym wymiarze,
  • dostosowanie grafiku pracy do zajęć na aplikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od dyspozycyjności i doświadczenia,
  • pracę na podstawie umowy B2B.

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze wskazaniem dyspozycyjności na adres: rekrutacja@thelawyers.pl.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Post wygasa: 28.07.2022