Wydarzenia ORA

Kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Bandurowskiego poszukuje aplikanta adwokackiego I albo II roku do stałej współpracy

W związku z rozwojem kancelarii poszukujemy do współpracy aplikanta adwokackiego I albo II roku aplikacji.

Zakres obowiązków

  • obsługa prawna Klientów kancelarii
  • analiza orzecznictwa w związku z wykonywanymi zadaniami
  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (np. sądy, urzędy),
  • przygotowywanie dokumentacji, umów i pism procesowych,
  • kontakt z Klientami, udział w spotkaniach,
  • obsługa Klientów korporacyjnych w języku polskim i angielskim
  • działania na rzecz rozwoju działalności kancelarii

Wymagania:

  • status aplikanta adwokackiego (preferowany I i II rok) – warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego, w tym prawniczego (opcjonalnie)
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie, dokładności i dbałości o wysoką jakość wykonywanych prac
  • umiejętności sprawnego i terminowego zarządzania powierzonymi sprawami
  • umiejętności dogłębnego i analitycznego podejścia do rozwiązywanych zagadnień i problemów prawnych
  • wysokiej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami
  • motywacji i zorientowania na realizowanie postawionych celów
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • stałą współpracę z adwokatem w prowadzonych sprawach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę w miłej atmosferze
  • możliwość objęcia patronatem,
  • długą i stałą współpracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz informacji na temat dyspozycyjności, formy współpracy/zatrudnienia, a także oczekiwanego wynagrodzenia  na adres e-mail:  – rekrutacja@bandurowski.com

Prosimy, abyś w treści swojego CV lub e-mailu umieścił następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych przeze mnie w ramach rekrutacji przez Kancelarię Adwokacką Paweł Bandurowski z siedzibą w Warszawie (ul. Rozbrat 44a lok. 310, 00-419 Warszawa), na potrzeby rekrutacji na stanowisko prawnika. Wiem, że podanie przeze mnie Danych Osobowych jest dobrowolne, ale jest warunkiem rozpatrzenia mojej kandydatury w procesie rekrutacji oraz że zgoda na przetwarzanie Danych Osobowych może być w dowolnym momencie cofnięta