Ponad 550 kandydatów na aplikantów adwokackich w Warszawie złoży uroczyste ślubowanie

Kancelaria Adwokacka adwokata Jerzego Wolińskiego podejmie stałą współpracę z aplikantem adwokackim I roku.

Wymagania:

  • I rok aplikacji adwokackiej (osoba rozpoczynająca aplikację w styczniu 2022 r.);
  • znajomość przepisów prawa cywilnego, rodzinnego, i procedury cywilnej;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (kancelaria obsługuje również klientów anglojęzycznych), atutem będzie znajomość terminologii prawniczej;
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 9-17, z możliwością zwolnienia na zajęcia szkoleniowe aplikantów;
  • samodzielność, odpowiedzialność, staranność i dobra organizacja pracy;

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie projektów pism procesowych i umów;
  • organizacja i wsparcie w prowadzeniu postępowań mediacyjnych;
  • sprawowanie nadzoru nad powierzonymi sprawami;
  • kontakt z klientami, sądami i urzędami;
  • zastępstwo procesowe przed sądami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym

na adres: rekrutacja@wolinski.pl

wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Wybrani Kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Post wygasa: 24.02.2022