Doskonalenie zawodowe

JSLegal poszukuje osoby na stanowisko  Junior Associate do działu Litigation.

Od Kandydatki/Kandydata oczekujemy:

  • Ukończonych studiów prawniczych,
  • Rozpoczętej aplikacji adwokackiej bądź radcowskiej,
  • Przynajmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (z uwzględnieniem terminologii prawniczej) w mowie i piśmie,
  • Zainteresowanie co najmniej jedną z wymienionych dziedzin: prawo i procedura karna, prawo i procedura cywilna, arbitraż, prawo pracy,
  • Kreatywnego podejścia do wykonywanych zadań,
  • Umiejętności organizacji własnej pracy,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Wysokiej kultury osobistej.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie adwokatów i radców prawnych,
  • Przygotowanie projektów pism procesowych i kontakt z sądami, prokuraturami i innymi organami,
  • Zastępstwo adwokatów i radców prawnych w trakcie czynności sądowych,
  • Przygotowanie analiz prawnych,
  • Bieżące doradztwo w zakresie działalności gospodarczej klientów kancelarii.

Oferujemy:

  • Pracę nad ciekawymi projektami dla prestiżowych klientów,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy po okresie próbnym,
  • Niepowtarzalną atmosferę,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@jslegal.pl z dopiskiem „Rekrutacja – Litigation”.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Jankowski, Stroiński i Partnerzy JSLegal Adwokacką Spółkę Partnerską z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000389368) w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922)”.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych uczestnika procesu rekrutacyjnego dostępna jest na stronie: https://bit.ly/2pJmLLI