Wydarzenia ORA
23.01.2019 / Oferty zatrudnienia

Indywidualna Kancelaria Adwokacka adw. Ewa Meresińska-Sasim w Warszawie zatrudni Aplikanta Adwokackiego 2 roku

Zakres czynności:

• samodzielne przygotowywanie projektów pism procesowych, nieprocesowych, umów, i innych dokumentów;
  • reprezentacja przed sądami powszechnymi i administracyjnymi;
  • kontakt z sądami, prokuraturami, komornikami i urzędami;
  • opiniowanie umów;
  • opracowywanie opinii prawnych.

Wymagania:

• aplikant aplikacji adwokackiej 2 roku;
  • samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań;
  • umiejętność słuchania ze zrozumieniem oraz zdolność analitycznego i logicznego myślenia;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

• bardzo dobrą atmosferę pracy w Kancelarii z tradycjami;
  • atrakcyjne i motywacyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, a po uzyskaniu tytułu adwokata możliwość dalszej współpracy z kancelarią.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów (CV) na adres: e.meresinska@meresinska.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Kandydat przystępujący do procesu rekrutacyjnego wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2018 r., poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Chojniak i Wspólnicy Adwokaci Sp. p. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.