Wydarzenia ORA

HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k. poszukuje aplikanta

Aplikant adwokacki – radcowski

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Praca zespołowa z aplikantami, asystentami oraz adwokatami, radcami prawnymi i doradcami podatkowymi;
  • Bieżące wsparcie prawne prawników i klientów kancelarii (głównie przedsiębiorcy);
  • Sporządzanie opinii prawnych i doradztwo prawne;
  • Samodzielne przygotowywanie i weryfikowanie umów w języku polskim i angielskim;
  • Monitorowanie spójności stosowanych wzorów umów oraz regulacji wewnętrznych;
  • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawa.

Wymagania:

  • Uprawnienia aplikanta radcowskiego lub adwokackiego;
  • Znajomość przepisów prawa energetycznego, cywilnego, handlowego oraz gospodarczego;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej lub dziale prawnym przedsiębiorstw;
  • Umiejętność efektywnego stosowania wiedzy merytorycznej w praktyce;
  • Wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • Umowę o współpracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Uczestnictwo w szkoleniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez  HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k. z siedzibą w Warszawie”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy Sp.k. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych niezbędnych do rekrutacji jest konieczne. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.