20.04.2022 / Oferty zatrudnienia

Greloch Jaworski Stanis Adwokaci sp. k.

Kancelaria Greloch Jaworski Stanis Adwokaci Sp. k. jest niezależną firmą prawniczą zapewniającą kompleksową obsługę prawną przedsiębiorcom działającym na rynku polskim.

Prawnicy tworzący zespół Kancelarii mają wieloletnie doświadczenie w biznesowym doradztwie prawnym
i obsłudze dużych transakcji. Doradzamy zarówno polskim firmom jak i zagranicznym inwestorom prowadzącym interesy w Polsce.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prawnik

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

 • aplikant I lub II roku/osoba z pozytywnym wynikiem egzaminu wstępnego na aplikację
 • rzetelna wiedza w zakresie prawa cywilnego i handlowego;
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

 

Mile widziane:

 • doświadczenie w pracy w kancelarii prawniczej;
 • ukończona szkoła prawa angielskiego i europejskiego lub szkoła prawa amerykańskiego na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Oferujemy:

 • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;
 • pracę w zespole prawników będących ekspertami w swoich dziedzinach, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą;
 • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
 • udział w wielu ciekawych projektach z różnych dziedzin prawa;
 • bardzo dobre warunki pracy w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym biurze oraz możliwość pracy zdalnej (jeśli jest to uzasadnione warunkami epidemicznymi);
 • prywatną opiekę medyczną;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na  adres: rekrutacja@gjslegal.pl
Termin na przesyłanie zgłoszeń: 31 kwietnia 2022 roku.      

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez kancelarię Greloch Jaworski Stanis Adwokaci sp. k., z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kancelarii Greloch Jaworski Stanis Adwokaci sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Emilii Plater 10 lok. PU2 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez kancelarię Greloch Jaworski Stanis Adwokaci sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Emilii Plater 10 lok. PU2 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail rekrutacja@gjslegal.pl . Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 2 miesiące od momentu zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy od momentu zakończenia bieżącego procesu rekrutacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres niezbędny do obrony przed roszczeniami albo ich dochodzeniem.

Twoje dane osobowe przekażemy do dostawców IT.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail rekrutacja@gjslegal.pl

Post wygasa: 03.06.2022