Wiadomości

FAIRFIELD – Młodszy Prawnik / Junior Associate.

Fairfield jest notowaną w międzynarodowych rankingach, specjalistyczną kancelarią
z piętnastoletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów działających w branży life sciences. Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych zdobyciem unikalnego doświadczenia,
w tym w zakresie prawa farmaceutycznego i medycznego.

Młodszy Prawnik / Junior Associate

miejsce pracy: Warszawa

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klientów korporacyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, w tym znajomość terminologii prawniczej
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa farmaceutycznego, wyrobów medycznych, PZP będzie dodatkowym atutem
  • Status aplikanta adwokackiego lub osoby rozpoczynające aplikację w styczniu 2022 roku

Oferujemy:

  • Pracę przy dużych i ciekawych projektach dla renomowanych klientów
  • Zdobycie doświadczenia w obszarze life sciences i healthcare
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach kancelarii
  • Umowa o pracę / B2B – w zależności od preferencji kandydata
  • Udział w projektach szkoleniowych

Zakres obowiązków:

  • Analizy prawne z zakresu specjalizacji kancelarii oraz ogólnego prawa cywilnego i administracyjnego
  • Przygotowywanie opinii prawnych i pism procesowych na potrzeby Klientów kancelarii
  • Kontakt z Klientami kancelarii, w tym udział w spotkaniach, negocjacjach, reprezentacja w sporach
  • Realizacja projektów miękkich, w tym prowadzenie szkoleń i przygotowanie własnych publikacji w zakresie specjalizacji kancelarii
  • Zarządzanie czasem pracy własnym oraz, docelowo, członków zespołu podległych w ramach realizacji danego projektu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV (wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych) pod adres e-mail: rekrutacja@fairfield.pl z tytułem „Junior associate – life sciences”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Post wygasa: 18.02.2022