Wydarzenia ORA

DeBenedetti Majewski Szcześniak Kancelaria Prawnicza podejmie stałą współpracę z aplikantem adwokackim I lub II roku.

Opis stanowiska:

  • aktywny udział w projektach prowadzonych przez Kancelarię,
  • wsparcie pracy adwokatów i radców prawnych przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii,

Wymagania:

  • aplikant I lub II roku aplikacji adwokackiej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej,
  • dyspozycyjność, rzetelność oraz sumienność,
  • zdolność do pracy w zespole, elastyczność.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w profesjonalnym zespole;
  • atrakcyjne warunki współpracy.

CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@dms.net.pl do 31 marca 2019 r. roku z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez DeBenedetti Majewski Szcześniak Kancelaria Prawnicza Sp. K., ul. Królewska 16, 00-103 Warszawa. Administratorem danych osobowych jest DeBenedetti Majewski Szcześniak Kancelaria Prawnicza Sp. K., ul. Królewska 16, 00-103 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego i przyszłego procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji w/w celów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane, możliwość ich poprawiania.”

Kancelaria zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.