Wydarzenia ORA
04.01.2019 / Oferty zatrudnienia

BSJP Legal Tax Audit poszukuje osoby na stanowisko JUNIOR LAWYER

Zakres obowiązków:

• aktywny udział w pracach przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
  • wsparcie starszych prawników przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
  • wsparcie pozostałych działów Kancelarii w pracach związanych z obsługą naszych Klientów.

Wymagamy:

• minimum rocznego doświadczenia zawodowego w kancelarii prawnej w doradztwie z zakresu prawa podatkowego;
  • statusu aplikanta radcowskiego/adwokackiego lub kandydata na doradcę podatkowego;
  • zainteresowania prawem podatkowym;
  • biegłej znajomości języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • wysokiej kultury osobistej i zaangażowania;
  • odpowiedzialnego i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań;
  • zdolności do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu;
  • zaangażowania oraz dobrej organizacji czasu pracy.

Gwarantujemy:

• dobre warunki pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy, w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym biurowcu w centrum Warszawy;
  • pakiet świadczeń socjalnych w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej;
  • możliwość udziału w doradztwie prawnym przy realizacji projektów prowadzonych dla podmiotów reprezentujących nowoczesne branże gospodarcze;
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku wybitnych specjalistów w prestiżowej Kancelarii prawnej o międzynarodowym zasięgu.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@bsjp.pl

z dopiskiem w tytule: WAR/LAWYER

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane przez nas aplikacje.

Jeśli chcą Państwo, aby BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. zachowała Państwa aplikację w celu wykorzystania  w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k., prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z  przyszłymi procesami  rekrutacyjnymi prowadzonymi przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k.”