Wydarzenia ORA
29.11.2019 / Oferty zatrudnienia

BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. poszukuje do swojej Kancelarii w Warszawie APLIKANTA ADWOKACKIEGO

Zakres obowiązków:

• aktywny udział w pracach przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
  • wsparcie starszych prawników przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
  • wsparcie pozostałych działów Kancelarii w pracach związanych z obsługą naszych Klientów.

Wymagamy:

• status aplikanta;
  • biegłej znajomości języka angielskiego – w mowie i piśmie – warunek konieczny (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • zainteresowania prawem gospodarczym i cywilnym;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office;
  • wysokiej kultury osobistej, zaangażowania oraz dobrej organizacji czasu pracy;
  • odpowiedzialnego i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań;
  • zdolności analitycznego myślenia i umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • zdobyte doświadczenie podczas praktyk w kancelarii będzie dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

• dobre warunki pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy, w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym biurowcu w centrum Warszawy;
  • pakiet świadczeń socjalnych w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej;
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku wybitnych specjalistów w prestiżowej Kancelarii prawnej o międzynarodowym zasięgu.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@bsjp.pl

z dopiskiem w tytule: WAR/APLIKANT

Administratorem danych osobowych pozyskanych w niniejszym procesie rekrutacyjnym jest BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. (dalej: „BSJP”). Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia niniejszej korespondencji, w tym w szczególności odpowiedzi na Państwa wiadomości. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, a także ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Państwu również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Aby dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez BSJP zapraszamy TUTAJ. Jeśli chcą Państwo, aby BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. zachowała Państwa aplikację w celu wykorzystania  w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k., prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z  przyszłymi procesami  rekrutacyjnymi prowadzonymi przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k.