Wydarzenia ORA
12.06.2019 / Oferty zatrudnienia

BSJP Legal Tax Audit poszukuje do Kancelarii w Warszawie Aplikanta adwokackiego I lub II roku

Zakres obowiązków:

• aktywny udział w pracach przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
  • wsparcie starszych prawników przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
  • wsparcie pozostałych działów Kancelarii w pracach związanych z obsługą naszych klientów.

Wymagania:

• zainteresowania procesem cywilnym i szeroko pojętym prawem gospodarczym;
  • doświadczenie zawodowe w doradztwie na rzecz podmiotów gospodarczych, w tym firm zagranicznych;
  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny (znajomość rosyjskiego będzie dodatkowym atutem);
  • wysoka kultura osobista;
  • odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań;
  • zdolność do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu;
  • zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.

• dobre, stabilne warunki pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy, w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym biurowcu w centrum Warszawy;
  • pakiet świadczeń socjalnych w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej;
  • możliwość udziału w doradztwie prawnym przy realizacji projektów prowadzonych dla podmiotów reprezentujących nowoczesne branże gospodarcze;
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku wybitnych specjalistów w prestiżowej Kancelarii prawnej o międzynarodowym zasięgu.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@bsjp.pl

z dopiskiem w tytule: WAR/APLIKANTII

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane przez nas aplikacje.

Jeśli chcą Państwo, aby BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. zachowała Państwa aplikację w celu wykorzystania  w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k., prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z  przyszłymi procesami  rekrutacyjnymi prowadzonymi przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k.”