Doskonalenie zawodowe

BSJP BROCKHUIS JURCZAK PRUSAK SROKA NILSSON SP. K. poszukuje APLIKANTA ADWOKACKIEGO DO DZIAŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

BSJP BROCKHUIS JURCZAK PRUSAK SROKA NILSSON SP. K.

 poszukuje

 APLIKANTA ADWOKACKIEGO

DO DZIAŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

 Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • aktywny udział w pracach przy obsłudze zleceń Klientów kancelarii;
  • prowadzenie spraw Klientów kancelarii z zakresu zamówień publicznych, projektów infrastrukturalnych oraz przy doradztwie związanym z procesem budowlanym;
  • wsparcie pozostałych działów Kancelarii w pracach związanych z obsługą naszych Klientów.

Wymagamy:

  • statusu aplikanta adwokackiego;
  • doświadczenia zawodowego w kancelarii prawnej w doradztwie z zakresu zamówień publicznych, budownictwa oraz projektów infrastrukturalnych;
  • zainteresowania prawem gospodarczym;
  • dobrej znajomości języka angielskiego w piśmie i w mowie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • znajomości pakietu Microsoft Office;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • odpowiedzialnego i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań;
  • zdolności do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu;
  • zaangażowania oraz dobrej organizacji czasu pracy.

Gwarantujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym biurze;
  • pakiet świadczeń socjalnych w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej;
  • możliwość udziału w doradztwie prawnym przy realizacji projektów prowadzonych dla podmiotów reprezentujących nowoczesne branże gospodarcze;
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku wybitnych specjalistów w prestiżowej kancelarii prawnej o międzynarodowym zasięgu.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@bsjp.pl

z dopiskiem w tytule: WAR/APLIKANT/PZP

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane przez nas aplikacje.

Jeśli chcą Państwo, aby BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. zachowała Państwa aplikację w celu wykorzystania  w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k., prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z  przyszłymi procesami  rekrutacyjnymi prowadzonymi przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k.”

Post wygasa: 27.06.2022