Wydarzenia ORA

Aplikant adwokacki (K/M)

Nawiążemy współpracę z adwokatem bądź aplikantem adwokackim w celu bieżącej pomocy prawnej upadłej spółki prowadzącej przedsiębiorstwo.

Oferujemy ciekawą pracę oraz możliwość zdobycia nowego doświadczenia.

Wymagania:

  • dobra znajomość prawa cywilnego i postępowania cywilnego;
  • znajomość prawa upadłościowego oraz prawa spółek
  • podstawowa znajomość prawa podatkowego i rachunkowego;
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków;
  • inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania;
  • doskonała organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne;
  • dokładność i rzetelność;
  • dyspozycyjność;
  • wysoka kultura osobista.

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa prawna spółki znajdującej się w stanie upadłości;

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na e-mail biuro@cosmar.pl