Doskonalenie zawodowe

APLIKANT ADWOKACKI II ROKU

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko aplikanta adwokackiego.

Zadania

  • samodzielne prowadzenie projektów i spraw Klientów Kancelarii
  • sporządzanie umów gospodarczych, opinii prawnych oraz pism procesowych
  • dokonywanie analizy przepisów prawnych, orzecznictwa i doktryny
  • bieżące wsparcie adwokatów w prowadzonych przez nich sprawach
  • stały kontakt z klientami Kancelarii
  • zastępstwa procesowe

Wymagania

  • II rok aplikacji adwokackiej
  • co najmniej roczne doświadczenie w kancelarii lub dziale prawnym
  • bardzo dobra znajomość prawa administracyjnego, cywilnego i gospodarczego
  • biegła obsługa Legalisa / Lexa
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej B2)
  • umiejętność logicznego myślenia oraz efektywnego zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista

Wszystkich zainteresowanych spełniających powyższe wymagania prosimy o przysłanie CV na adres mailowy kancelarii: kancelaria@juris.pl z dopiskiem:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Kancelarię Juris sp. z o. o. (z siedzibą: 00-490 Warszawa, ul. Wiejska 12a) w celu realizacji procesu rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Jeżeli chce Pani/Pan abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Kancelarię Juris sp. z o. o. (z siedzibą: 00-490 Warszawa, ul. Wiejska 12a) również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kancelaria@juris.pl