Wydarzenia ORA

Aplikant adwokacki/aplikant radcowski.

Zakres obowiązków:
1. przygotowywanie pism procesowych głównie w sprawach cywilnych i gospodarczych;
2, przygotowywanie due dilligence nieruchomości;
3. przygotowywanie projektów umów;
4. udział w rozprawach oraz innych czynnościach;
5. samodzielność w organizacji pracy i dbałość o porządek.

Oferujemy:
1. wynagrodzenie: 3000-4000 netto na umowie o pracę lub 4500-6500 netto + VAT w ramach współpracy B2B,
2, dużą samodzielność w zakresie prowadzonych spraw,
3, rozwój zawodowy pod okiem bardziej doświadczonych adwokatów,
4. miłą atmosferę, doskonałą lokalizację, wygodne biuro i pyszną kawę.

Wymagania:
1. status aplikanta i minimum roku doświadczenia w pracy w kancelarii adwokackiej albo doskonała wiedza i ponadprzeciętna motywacja do pracy;
2. mile widziane umiejętności: znajomość prawa i postępowania cywilnego, umiejętność pisania umów, w tym z zakresu prawa nieruchomości, a także analiz due dilligence, doświadczenie w sprawach cywilnych, w tym na kanwie kredytów indeksowanych do CHF,
3. preferujemy osoby dyspozycyjne 5 dni i 40 godzin w tygodniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: sekretariat.kancelaria.en@gmail.com

Post wygasa: 29.11.2021