Wydarzenia ORA

Adwokat / aplikant adwokacki do działu postępowań cywilnych i umów

Kancelaria Graś i wspólnicy sp.k. (https://kglegal.pl) poszukuje doświadczonego prawnika procesowego.

Wymagania:

  1. umiejętność kończenia zadań,
  2. odpowiedzialność i terminowość,
  3. łatwość pracy nad kilkoma projektami równocześnie,
  4. praktyczna znajomość procedury cywilnej oraz prawa cywilnego.

Zakres obowiązków:

  1. prowadzenie postępowań cywilnych i gospodarczych (sporządzanie pism procesowych oraz udział w rozprawach),
  2. sporządzanie, negocjowanie i opiniowanie umów,
  3. kontakt telefoniczny oraz e-mail z klientami.

Oferujemy:

  1. pracę przy różnorodnych projektach,
  2. pomoc przełożonego i wsparcie zespołu,
  3. rozwój zawodowy umożliwiający samodzielną obsługę klientów.

Przebieg rekrutacji:

  1. Przesłanie CV na adres rekrutacja@kglegal.pl z adnotacją w tytule: Zespół MZ oraz klauzulą .„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Graś i wspólnicy sp.k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
  2. Rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami,
  3. Rozmowa osobista z zespołem.

Post wygasa: 09.03.2021