20.12.2021 / Sport

Zaproszenie na Narciarskie Mistrzostwa Adwokatury 2022 w Ustroniu

Komitet Organizacyjny przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej pod patronatem Adwokata Krzysztofa Steca – Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej we współpracy z Przewodniczącym Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej Adwokatem Stanisławem Estreichem, ma zaszczyt zaprosić adwokatów oraz aplikantów adwokackich i członków ich rodzin do udziału w XXXVIII Narciarskich Mistrzostwach Adwokatury połączonych z konferencją szkoleniową, które odbędą się w dn. 3-6 marca 2022 r. w Ustroniu.

Honorowy patronat nad Mistrzostwami objęli: Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej Adwokat Przemysław Rosati oraz Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej Adwokat Krzysztof Stec.

Uczestnicy Mistrzostw zakwaterowani będą w pięknie położonym kompleksie hotelowym – Spa & Wellness Hotel Diament Ustroń oraz Hotel Diament Ustroń z widokiem na Czantorię: www.diamentustron.pl

Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 890 zł  i obejmuje:

1. Zakwaterowanie (3 noce) w pokoju 2 osobowym.
  2. 3 śniadania w formie bufetu.
  3. Obiadokolację w dniu przyjazdu.
  4. Uroczystą kolację z zabawą przy muzyce (piątek), podczas której nastąpi dekoracja zwycięzców zawodów sportowych.
  5. Uroczystą kolację oraz bal dziekański (sobota), podczas której nastąpi dekoracja zwycięzców zawodów sportowych.
  6. Udział w zawodach sportowych.
  7. Udział w szkoleniu zawodowym.
  8. Wstęp do strefy basenowej.

Koszty dodatkowych usług i opłat ponoszą uczestnicy we własnym zakresie.

Przy zakwaterowaniu w pokoju jednoosobowym koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 990 zł.

Hotel dysponuje również pokojami o standardzie czterogwiazdkowym – zakwaterowanie za dopłatą 100 zł od osoby w pokoju dwuosobowym i 200 zł w pokoju jednoosobowym.

Organizator przewiduje możliwość udziału w samych zawodach narciarskich,
bez konieczności zakwaterowania i wyżywienia, a koszt takiego uczestnictwa wynosi 200 zł.

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na specjalnych warunkach; dzieci w wieku do lat 4 gratis, dzieci od lat 4 do lat 12 za połowę ceny tj. 445 zł.

Liczba miejsc w wynajętym na potrzeby Mistrzostw hotelu jest ograniczona, dlatego o zakwaterowaniu decydować będzie kolejność zgłoszenia i wpłaty należności.

Szczegółowe informacje – wraz z formularzem zgłoszeniowym – są dostępne na stronie NRA:

UWAGA! termin zgłoszeń: do dnia 20.01.2022 r.

Izba Warszawska będzie bronić zwycięskiego tytułu w klasyfikacji Izbowej.  Prosimy Was o jak najszybsze wpłaty i zgłoszenia. Miejsc może wcześniej zabraknąć.  Zaczynajcie też już trenować!

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu na prośbę organizatorów oraz Samorządu Aplikantów rekomendować będzie Okręgowej Radzie Adwokackiej dofinasowanie udziału aplikantów naszej Izby w wysokości 250 zł. Od decyzji dotyczącej dofinansowania poinformujmy w następnym komunikacie.

Z narciarskimi pozdrowieniami,

Adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu

Adw. Michał Koenig, Członek Komisji oraz Kapitan drużyny Izby Warszawskiej