Aktualności

Komunikat w sprawie nowych legitymacji dla adwokatów i prawników zagranicznych z UE

Listy adwokatów, których legitymacje wpłynęły do biura ORA:

więcej

Turniej „Kometka CUP” już 17 września 2016 r. na Solcu

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza do udziału w DRUGIEJ edycji "Kometka Cup" – II. Turnieju Badmintona i Tenisa Stołowego Izby Adwokackiej w Warszawie, który odbędzie się w dniu 17 września 2016 roku, w Warszawskim Ośrodku Sportowym Solec, przy ul. Solec 71. Początek gier godz. 12:00.

więcej

Drużyna Izby Adwokackiej w Warszawie w Warszawa Business Run

W imieniu adw. Agnieszki Błażowskiej, członka Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu, zajmującej się sekcją biegową, informujemy, że jest możliwość dołączenia do drużyny Izby Adwokackiej w Warszawie w Warszawa Business Run – trzeciej edycji charytatywnego biegu biznesowego, który odbędzie się w dn. 4 września 2016 r. w Warszawie.

więcej

Współtwórz warsztaty dla podopiecznych Centrum Praw Kobiet

W imieniu Zespołu do Spraw Kobiet przy Naczelnej Radzie Adwokackiej oraz Koła Kobiet przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie zapraszamy do współtworzenia warsztatów dla podopiecznych Centrum Praw Kobiet na temat: "Co trzeba wiedzieć idąc do sądu".

więcej

Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

 

Wykaz nr 24/16

Wykaz nr 25/16

Stanowisko ORA w Warszawie w przedmiocie przesłuchiwania obrońcy w charakterze świadka

17 sierpnia br. Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie podjęła stanowisko w przedmiocie przesłuchiwania obrońcy w charakterze świadka. Poniżej treść tego stanowiska.

więcej

V Rajd Nordic Walking 2016

Już po raz czwarty Szczecińska Izba Adwokacka przy wsparciu Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu, Turystyki i Wypoczynku Naczelnej Rady Adwokackiej organizuje Rajd Nordic Walking. Impreza odbędzie się w dniach 24 - 26.09 2015 r. tradycyjnie w Kołobrzegu, gdzie gościć nas będzie hotel 5* Aquarius.

więcej