Aktualności

KONFERENCJA pt. „ŚRODOWISKA PRAWNICZE – SOJUSZNICY CZY PRZECIWNICY?” - 18 czerwca 2015

W imieniu Przewodniczącwj Komisji Komisji Integracji Środowisk Prawniczych przy ORA w Warszawie - adw. Ewy Milewskiej - Celińskiej serdecznie zapraszamy na Konferencję pt. „ŚRODOWISKA PRAWNICZE – SOJUSZNICY CZY PRZECIWNICY?” Konferencja odbędzie się w dniu 18 czerwca 2015 r. w Sali im. Henryka Krajewskiego (I piętro) w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie przy alejach Ujazdowskich nr 49.

Przewidziany jest następujący program:

15.40 -  Otwarcie sali im. Henryka Krajewskiego
15.55 – 16.00 - Inauguracyjne przemówienie Przewodniczącej Komisji Integracji Środowisk Prawniczych
16.00 - 17.00 - I Panel – Współpraca prawniczych zawodów zaufania publicznego w praktyce
17.00 - 17.15 - Przerwa kawowa
17.30 - 18.30 - II Panel – Pełnomocnicy a Sąd i Prokuratura – przeciwnicy czy sojusznicy?
18.30 - 19.00 - Przerwa na poczęstunek
19.00 -20.00 - III Panel – Współpraca zawodów prawniczych de lege ferenda – co i jak możemy naprawić?
20.00 – 20.10 - Podsumowanie i zamknięcie Konferencji

II KONCERT TALENTÓW APLIKANTÓW IZBY ADWOKACKIEJ W WARSZAWIE – 11 CZERWCA 2015

W dniu 11 czerwca 2015 roku o godzinie 19.00 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie w sali im. H. Krajewskiego odbędzie się druga edycja Koncertu Talentów Aplikantów Izby Adwokackiej w Warszawie organizowana przez Komisję Kultury, Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Podczas koncertu aplikanci zaprezentują zarówno twórczość własną, jak i przedstawią swoją aranżację znanych i lubianych standardów muzyki jazzowej, popowej i klasycznej. Będzie można również usłyszeć interpretację piosenki aktorskiej.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zwracamy się z uprzejmą prośbą o potwierdzenie uczestnictwa najpóźniej do dnia 9 czerwca 2015 roku. Potwierdzenia prosimy przesyłać do Marty Wyszyńskiej, na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na: https://www.facebook.com/events/1598650283710111/

XV RODZINNY PIKNIK SAMORZĄDÓW ZAWODÓW ZAUFANIA PUBLICZNEGO – 13 CZERWCA 2015

W imieniu Prezesa Fundacji Lekarskiej "Pro Seniore", Pana Andrzeja Surowieckiego zapraszamy Państwa wraz z rodzinami i dziećmi do udziału w VI Rodzinnym Pikniku Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. Impreza plenerowa odbędzie się w sobotę, w dniu 13 czerwca 2015 roku, w godz. 10:00-21:00, w Starej Miłosnej, w miejscu stacjonowania Szwadronu Kawalerii Kompani 6 Honorowej Wojska Polskiego. Organizatorem Pikniku jest Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. Nasza Izba jest partnerem tego wydarzenia.

Podczas Pikniku Rodzinnego w turnieju piłki siatkowej o Puchar Prezesa zagra reprezentacja naszej Izby. Zaplanowanych jest wiele innych atrakcji np. jazda na koniach i kucykach, ścianka wspinaczkowa, turniej łuczniczy, bieg przełajowy, dmuchane miasteczko dla dzieci, ekspozycja sprzętu bojowego, laserowy paintball oraz wiele innych atrakcji.

Piknikowi towarzyszyć będą także występy artystyczne. Koncert gwiazdy Sebastiana Karpiela Bułecki oraz Zakopower przewidziany jest o godz. 16:00. Piknik poprowadzi Stanisław Banasiuk.

Wstęp na Piknik będzie możliwy jedynie za okazaniem zaproszeń, które można odbierać w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w pokoju nr. 15, w szatni z togami w budynku Sądu przy Al. Solidarności 127, a także w Dziale Szkolenia Aplikantów przy ul. Bobrowieckiej 9 bud. A1 recepcja.
Szczegółowe informacje na stronie: http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil68/gazeta/numery/n2015/n201505/n20150501

Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie