Aktualności

Komunikat w sprawie nowych legitymacji dla adwokatów i prawników zagranicznych z UE

Listy adwokatów, których legitymacje wpłynęły do biura ORA:

Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

IX Adwokackie Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie

Szanowni Państwo

W imieniu adw. Stanisława Estrieicha, Przewodniczącego Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej oraz adw. Anisy Gnacikowskiej, Komandora Mistrzostw, mam zaszczyt zaprosić na IX Adwokackie Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie, które zostaną rozegrane w dniach 4-7 września 2014 roku na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.
W tym roku będzie to już 9. edycja tej imprezy.  Organizator zapewnił jednakowe jachty Twister 800 oraz przewidział wiele udogodnień dla żeglarzy, jak choćby multimedialne szkolenie z podstaw żeglarstwa regatowego czy uproszczony system flag startowych oraz łączność radiową uczestników z Sędzią Głównym regat.
Organizatorom regat przyświecała wizja imprezy jachtingowej w eleganckim otoczeniu. Idealnym miejscem okazał się Hotel Ognisty Ptak w Sztynorcie, który dysponuje Tawernę położoną nad samą wodą. Obiekt posiada również szeroką ofertę dla gości towarzyszących, którzy mogą skorzystać z motorówek, rowerów wodnych, kajaków lub spa. Specjalnie dla VIPów oraz osób towarzyszących udostępniona zostanie luksusowa barka Delphia Nautika 1000, z której będzie można śledzić zmagania żeglarzy.

W poprzedniej edycji wystartowało 17 jachtów. Po dwóch dniach zmagań wyłoniony został najlepszy jacht ze sternikiem adw. Karolem Drożdżem (Izba Adwokacka w Warszawie), który w tym roku, o ile nie obroni tytułu, będzie musiał przekazać Statuetkę Przechodnią nowemu zwycięzcy.