Uchwała ORA prof. Władysław Bartoszewski

Informujemy, że na posiedzeniu Okręgowej Rady Adwokackiej w  Warszawie w dniu 28 kwietnia 2015 r. została podjęta następująca uchwała:

Członkowie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie z głębokim żalem przyjęli informację o śmierci prof. Władysława Bartoszewskiego. Swoim życiem i postawę zapisał wspaniałą kartę w historii Polski. Żegnamy Wielkiego Polaka i Wielkiego Patriotę. Jego autorytet pozostanie dla nas niezastąpiony. Do dziś wybrzmiewają Jego słowa wygłoszone na uroczystościach 90-lecia Adwokatury Polskiej, iż „prawnik to obok kapłana nie tyle wykonywany zawód, co także powołanie”. Słowa Pana Profesora i Jego Osoba pozostaną w naszej pamięci.

Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

Plany wykładów KDZ

Plany wykładów organizowanych przez Komisję Doskonalenia Zawodowego Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie