Uchwała ORA prof. Władysław Bartoszewski

Informujemy, że na posiedzeniu Okręgowej Rady Adwokackiej w  Warszawie w dniu 28 kwietnia 2015 r. została podjęta następująca uchwała:

Członkowie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie z głębokim żalem przyjęli informację o śmierci prof. Władysława Bartoszewskiego. Swoim życiem i postawę zapisał wspaniałą kartę w historii Polski. Żegnamy Wielkiego Polaka i Wielkiego Patriotę. Jego autorytet pozostanie dla nas niezastąpiony. Do dziś wybrzmiewają Jego słowa wygłoszone na uroczystościach 90-lecia Adwokatury Polskiej, iż „prawnik to obok kapłana nie tyle wykonywany zawód, co także powołanie”. Słowa Pana Profesora i Jego Osoba pozostaną w naszej pamięci.

Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

Plany wykładów KDZ

Plany wykładów organizowanych przez Komisję Doskonalenia Zawodowego Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie

III OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ IZBY ADWOKACKIEJ W WASZAWIE

Komisja Kultury Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zaprasza wszystkich członków samorządów zawodów prawniczych na III Otwarty Turniej Piłki Nożnej Izby Adwokackiej w Warszawie.

TERMIN: Turniej rozpocznie się 16 maja 2015 roku o godzinie 10:00.

MIEJSCE: Hala piłkarska przy ul. Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie. Turniej rozegrany będzie na trzech zadaszonych i sąsiadujących ze sobą boiskach ze sztuczną trawą.

WARUNKI UCZESTNICTWA: Udział w turnieju mogą wziąć drużyny składające się z min. 6 członków samorządów zawodów prawniczych, z całej Polski. W każdej drużynie może zagrać jedna osoba z rodziny uczestnika turnieju. Liczba drużyn została ograniczona do trzydziestu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem wzięcia udziału w Turnieju jest uiszczenie wpisowego.