Aktualności

Plany wykładów KDZ

 
Plany wykładów organizowanych przez Komisję Doskonalenia Zawodowego Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie
 

więcej

III OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ IZBY ADWOKACKIEJ W WASZAWIE

Komisja Kultury Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zaprasza wszystkich członków samorządów zawodów prawniczych na III Otwarty Turniej Piłki Nożnej Izby Adwokackiej w Warszawie.

TERMIN: Turniej rozpocznie się 16 maja 2015 roku o godzinie 10:00.

MIEJSCE: Hala piłkarska przy ul. Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie. Turniej rozegrany będzie na trzech zadaszonych i sąsiadujących ze sobą boiskach ze sztuczną trawą.

WARUNKI UCZESTNICTWA: Udział w turnieju mogą wziąć drużyny składające się z min. 6 członków samorządów zawodów prawniczych, z całej Polski. W każdej drużynie może zagrać jedna osoba z rodziny uczestnika turnieju. Liczba drużyn została ograniczona do trzydziestu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem wzięcia udziału w Turnieju jest uiszczenie wpisowego.

więcej

Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

więcej

VIII Ogólnopolski i XVI Izby Adwokackiej w Lublinie rajd adwokatów Janów Lubelski 2015

Szanowni Państwo,

w imieniu adw. Stanisława Estriecha - Przewodniczącego Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA zapraszamy na VIII Ogólnopolski i XVI Izby Adwokackiej w Lublinie rajd adwokatów połaczony ze szkoleniem zawodowym Janów Lubelski 2015, który odbędzie się w dniach 4-7 czerwca 2015 roku.

Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 590zl od osoby, i obejmuje: zakwaterowanie ze śniadaniem, dwie kolacje grillowe, udział w Balu Dziekańsko-Komandorskim, ubezpieczenie, udział w szkoleniu, posiłki i atrakcje na trasie rajdu. 

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 21 maja br. 

Goście zakwaterowani będą w hotelu Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Janowie Lubelskim, który położony jest w lesie i dysponuje dobrze wyposażonymi i komfortowymi dwu i trzyosobowymi pokojami.

FORMULARZ

ZAPROSZENIE/PROGRAM

Z poważaniem
adw. Anna Czepkowska-Rutkowska
Sekretarz Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie