Aktualności

2 maja 2016 r. Biuro ORA nieczynne

Informujemy, że w dniu 2 maja 2016 r. Biuro ORA i Dział Szkolenia Aplikantów Adwokackich będą nieczynne.

Zaproszenie na Konferencję Karnistyczną

Zapraszamy na konferencję naukową „Zmieniony model środków reakcji karnej. Pierwsze doświadczenia i dylematy interpretacyjne", która odbędzie się 30 maja br. w Warszawie w ramach cyklu Bielańskie Kolokwia Karnistyczne.

więcej

VIII Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Adwokatów „Wiosna Riders 2016"

Klub Motocyklowy Adwokatury Polskiej, Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej (NRA),Okręgowa Rada Adwokacka w Łodzi oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie przy wsparciu Dealera BMW Inchcape Motor Polska serdecznie zapraszają adwokatów i aplikantów adwokackich na: VIII Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Adwokatów „Wiosna Riders 2016" i VI Ogólnopolski Rajd Rowerowo-Pieszy Adwokatów „Wiosna Bike 2016" które odbędą się w dniach 12-15 maja b.r. w Darłowie (Darłówku) w hotelu „Jan***" Zlot i Rajd poprzedzone zostaną otwarciem nowej siedziby Klubu Motocyklowego Adwokatury Polskiej, które odbędzie w dniu 11 maja br. o godz. 18:00 w (nowej) siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi, przy ul. Wólczańskiej 199.

więcej

Komunikat w sprawie nowych legitymacji dla adwokatów i prawników zagranicznych z UE

Listy adwokatów, których legitymacje wpłynęły do biura ORA:

więcej

Jednogłośny wybór Prezydium ORA w Warszawie

27 kwietnia br. o godzinie 18.15 odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranej Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Podczas posiedzenia wybrano skład Prezydium Okręgowej Rady Adwokackiej oraz Przewodniczącego Zespołu Wizytatorów. Wyboru dokonano jednogłośnie.

więcej