Aktualności

Komunikat w sprawie nowych legitymacji dla adwokatów i prawników zagranicznych z UE

Listy adwokatów, których legitymacje wpłynęły do biura ORA:

Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

Fotorelacja z protestu adwokatów

View the embedded image gallery online at:

PROTEST ADWOKATÓW

30 czerwca 2015 r. odbył się pierwszy protest w historii Adwokatury Polskiej zorganizowany przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie, z inicjatywy Dziekana, adw. Pawła Rybińskiego. Przemarsz adwokatów, aplikantów oraz przedstawicieli innych zawodów prawniczych wyruszył spod siedziby Ministerstwa Sprawiedliwości zmierzył pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, gdzie uczestnicy protestu przekazali swoje postulaty na ręce reprezentanta Pani Premier Ewy Kopacz.

W imieniu protestujących adwokatów, radców prawnych i aplikantów: Dziekan Izby Adwokackiej w Warszawie - adw. Paweł Rybiński, Kierownik Szkolenia Aplikantów Adwokackich i członek ORA - adw. Anna Maria Borkowska oraz Przewodniczący Samorządu Aplikantów Izby Adwokackiej w Warszawie - apl. adw. Michał Pomorski złożyli List do Pani Premier Ewy Kopacz.

List do Pani Premier