Spotkanie brydżowe 17 lutego 2016 roku

Komisja Kultury Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie uprzejmie zaprasza Koleżanki i Kolegów na Spotkanie Brydżowe w dniach 17 lutego 2016 roku (środa) o godz. 18.00 w siedzibie ORA – Al. Ujazdowskie 49 w sali kominkowej. Na spotkanie zapraszamy wszystkich pasjonatów brydża jak i osoby chcące się uczyć podstawowych zasad gry. Więcej informacji i zapisy:adw. Rafał Biernacki email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przewodnicząca Komisji Kultury Sportu i Turystyki
adw. Monika Rajska

Sekcje tematyczne praktyków prawa – trwają zapisy

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

w dniu 15 stycznia 2016 roku Naczelna Rada Adwokacka uchwaliła nowy regulamin organizacji i funkcjonowania Okręgowych Rad Adwokackich. Wchodzi on w życie w dniu 16.02.2016 roku. Z inicjatywy członków naszej Izby w regulaminie tym jednoznacznie przesądzono możliwość powoływania sekcji tematycznych (§ 14 ust. 4).

VIII Otwarty Zimowy Turniej Tenisowy Adwokatów za nami

View the embedded image gallery online at:

Na kortach Legii, w dniach 30-31 stycznia 2016 roku, w iście wiosennej aurze, odbył się VIII Otwarty Zimowy Turniej Tenisowy Adwokatów.  Tegoroczna edycja turnieju nie zgromadziła rekordowej liczby uczestników ze względu na kolizję z feriami zimowymi, ale należała do wyjątkowo udanych.  Udział wzięło ponad ponad 65 zawodników, w tym 22 adwokatów, 5 aplikantów adwokackich, liczna reprezentacja samorządu radcowskiego (14 uczestników), dwóch prokuratorów, komornik oraz przedstawiciel wymiaru sprawiedliwości.  Nie zabrakło gości z innych izb, którzy przyjechali z Łodzi (4 tenisistów), Radomia (3 zawodników), Katowic, Wrocławia, Bielsko-Białej, Poznania, Olsztyna, Siedlec, Gdańska oraz Szczecina.

Komunikat w sprawie nowych legitymacji dla adwokatów i prawników zagranicznych z UE

Listy adwokatów, których legitymacje wpłynęły do biura ORA:

Wykaz kandydatów do wpisu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie

Wykaz nr 4/16